User IP Log (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Page
oc: Pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
