User IP Log (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
