User IP Log (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Page
tr: Sayfa

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Desc
tr: Azalan

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
