User IP Log (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
