Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
