Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Owner
az: Sahib

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Columns
az: Sütunlar

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: Bundle
az: Paket

en: Entity types
az: Varlıq növləri

en: There are no @label yet.
az: Hələ @label yoxdur.
