Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Label
da: Etiket

en: Published
da: Udgivet

en: Owner
da: Ejer

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Columns
da: Kolonner

en: Default sort
da: Standardsortering

en: Entity types
da: Enheds typer

en: There are no @label yet.
da: Der er endnu ingen @label.
