Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Label
de: Beschriftung

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Owner
de: Eigentümer

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Columns
de: Spalten

en: Default sort
de: Standardsortierung

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entity types
de: Entitätstypen

en: Updated at
de: Aktualisiert am

en: There are no @label yet.
de: Noch keine @label vorhanden.
