Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Label
el: Ετικέτα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Bundle
el: Ομάδα
