Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Label
gl: Etiqueta

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Owner
gl: Propietario

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: Bundle
gl: Paquete

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
