Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Label
he: תווית

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Owner
he: בעלים

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Columns
he: עמודות

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: Bundle
he: חבילה

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
