Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Bundle
hi: पोटली

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
