Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Owner
it: Proprietario

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Columns
it: Colonne

en: Default sort
it: Ordine predefinito

en: Entity types
it: Tipi di entità

en: There are no @label yet.
it: Non ci sono ancora @label.
