Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Label
ja: ラベル

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Owner
ja: 所有者

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Columns
ja: カラム

en: Default sort
ja: デフォルトの並び順

en: Bundle
ja: バンドル

en: Entity types
ja: エンティティタイプ

en: There are no @label yet.
ja: @labelはまだありません。
