Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Label
km: ស្លាក

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ
