Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Owner
mr: मालक

en: Bundle
mr: बंडल
