Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Label
sk: Označenie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Owner
sk: Vlastník

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entity types
sk: Typy entít

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
