Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: Bundle
ta: பொதி
