Ultimate list builder (0.0.1-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Bundle
ur: بنڈل
