Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Label
ast: Etiqueta

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Owner
ast: Dueñu
