Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Label
bs: Oznaka

en: Published
bs: Objavljeno

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje
