Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Label
es: Etiqueta

en: Published
es: Publicado

en: Filter
es: Filtro

en: Owner
es: Propietario

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Columns
es: Columnas

en: Default sort
es: Orden predefinido

en: Bundle
es: Paquete

en: Entity types
es: Tipos de entidad

en: There are no @label yet.
es: Todavía no hay @label.
