Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Label
et: Nimetus

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Owner
et: Omanik

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Columns
et: Veerud

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: Bundle
et: kogum

en: Entity types
et: Olemi tüübid
