Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Owner
fa: مالک

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Default sort
fa: مرتب‌سازی پیش‌فرض

en: Bundle
fa: بسته

en: There are no @label yet.
fa: هنوز @label وجود ندارد.
