Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Label
fi: Tunnus

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Owner
fi: Omistaja

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Columns
fi: Palstat

en: Default sort
fi: Oletusjärjestys

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
