Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Label
hr: Oznaka

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno
