Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Columns
hu: Oszlopok

en: Default sort
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.
