Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Bundle
hy: Փաթեթ
