Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Owner
id: Pemilik

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Columns
id: Kolom

en: Default sort
id: Urutan baku

en: Bundle
id: Bundel

en: Entity types
id: Jenis entitas

en: There are no @label yet.
id: Belum ada @label.
