Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Owner
is: Eigandi

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi
