Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Label
ka: სათაური

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Owner
ka: მფლობელი
