Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು
