Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Label
ku: پێناس

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Owner
ku: خاوەن
