Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Columns
nl: Kolommen

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: Updated at
nl: Bijgewerkt op

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
