Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Owner
oc: Proprietari

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Columns
oc: Colomnas

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: Bundle
oc: Paquet
