Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Label
pl: Etykieta

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Owner
pl: Właściciel

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Columns
pl: Kolumny

en: Default sort
pl: Standardowe sortowanie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity types
pl: Typy encji

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
