Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Label
ru: Метка

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Owner
ru: Владелец

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Columns
ru: Колонки

en: Default sort
ru: Сортировка по умолчанию

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет @label.
