Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Bundle
sr: Пакет
