Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Label
sv: Etikett

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Owner
sv: Ägare

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Columns
sv: Kolumner

en: Default sort
sv: Förvald sortering

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
