Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Filter
te: వడపోయి

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ
