Ultimate list builder (0.0.1-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Bundle
th: กลุ่ม
