Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Owner
be: Уладальнік

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Bundle
be: Набор

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
