Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Label
cs: Popisek

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Owner
cs: Vlastník

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Columns
cs: Sloupce

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: Entity types
cs: Typy entit
