Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Bundle
gu: બંડલ
