Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Bundle
ne: पोका
