Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Label
nn: Etikett

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande
