Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Columns
ps: ستنې

en: Bundle
ps: بنډل
