Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Label
ro: Etichetă

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Owner
ro: Proprietar

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Columns
ro: Coloane

en: Default sort
ro: Sortare implicită

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity types
ro: Tipuri de entități

en: There are no @label yet.
ro: Nu există @label încă.
