Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Label
tr: Etiket

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Owner
tr: Sahibi

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Columns
tr: Sütunlar

en: Default sort
tr: Öntanımlı sıralama

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Entity types
tr: Varlık tipleri

en: There are no @label yet.
tr: Henüz @label yok.
