Ultimate list builder (0.0.1-alpha5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Label
ug: بەلگە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى
